Hypotéka

Je rozumné vyčkávat na výhodnější hypotéku?

Úrokové sazby hypoték letí nahoru. Chcete mít nejlevnější hypotéku? Začněte jednat okamžitě. Najdeme nejlepší hypotéku – úrok od 5,39 %.

Už nechci čekat

Jakou byste rádi hypotéku?

Nové bydlení

Nové bydlení

Klasický hypoteční úvěr na nové bydlení využijete na pořízení nového bytu nebo nákup či výstavbu nového domu.

Refinancování

Refinancování

Chcete snížit splátky hypotéky? Refinancování hypotéky vás může mile překvapit v okamžiku, kdy vám končí fixace hypotéky stávající.

Americká hypotéka

Americká hypotéka

Když už vlastníte dům nebo byt a chcete si půjčit peníze na jeho rekonstrukci, vybavení nebo pořízení čehokoliv jiného, např. chaty nebo lesa.

Váš osobní finanční expert kdykoliv na telefonu a ZDARMA

  • Nemusíte za námi nikam chodit.
  • Stačí vám telefon a e-mail.
  • S financemi radíme po telefonu nebo online.
  • Vždy budete mluvit pouze se svým osobním expertem.
banner image

Co je refinancování hypotéky

Refinancování hypotéky vstupuje do hry v okamžiku konce fixace hypotéky. Často se stává, že dostanete výhodnější nabídku na hypotéku s nižší úrokovou sazbou od jiné banky. Penězi z nové levnější hypotéky potom splatíte původní hypotéku u své banky.

Chci lepší hypotéku

Proč právě BENELIO?

Co sjednáte, to platí

Co sjednáte, to platí

Jsme fér. Co si u nás sjednáte, to skutečně platí bez poznámek pod čarou.

Vše hned pochopíte

Vše hned pochopíte

Jdeme rovnou k věci a mluvíme tak, aby tomu rozuměla i vaše babička.

Ušetříte

Ušetříte

Najdeme vám nejvýhodnější finanční produkty, které vyhovují vaším potřebám.

Co vás nejvíc zajímá o hypotéce

Americká hypotéka, na rozdíl od hypotéky klasické, nemá čerpání peněz podmíněné financováním nemovitosti. S americkou hypotékou budete mít vyšší úrok než při financování klasickým spotřebitelským úvěrem, ale nemusíte nikomu nic vysvětlovat – peníze z americké hypotéky můžete použít na co chcete.

Česká národní banka (ČNB) zakázala poskytování hypoték bez dostatku úspor. Minimálně musíte mít našetřeno alespoň 10 % z ceny nemovitosti. Maximální výši hypotečního úvěru ČNB stanovila na 90 % z celkové ceny kupované nemovitosti. Větší úvěr zkrátka nezískáte. České banky zpravidla poskytují hypotéky ve výši až 80 % ceny nemovitosti.

Každý rozvod je nepříjemná a složitá záležitost. Tím spíš, když při rozvodu řešíte i hypotéku. Existují ale ověřené způsoby, jak si s touto situací poradit. Hypotéka je pro většinu manželů nejlepší a nejjednodušší cesta, jak si zařídit společné bydlení. Jenže když manželství nevyjde, stane se spíš přítěží. Manželská hypotéka a rozvod spolu neladí. Proto je potřeba situaci řešit co nejdříve. A dohodnout se, co budete s hypotékou a společnou nemovitostí dělat během rozvodu a po něm. Možnosti jsou tři:

1. Vyvázat jednoho z partnerů z hypotéky.
2. Nemovitost prodat, doplatit hypotéku a rozdělit se o zisk.
3. Dál pokračovat ve společném splácení hypotéky.

Banka vždy posuzuje, co žadatel vlastní a jaké má výdaje. Pokud jako zájemce o hypotéku nemáte našetřenou dostatečnou částku z kupní ceny nemovitosti, splácení hypotéky pro vás může být až moc velký závazek. Hlavním důvodem omezení je abyste zbytečně neriskovali a vzali si takový závazek, který vás v budoucnu nepřivede do finančních potíží.

Kontaktujte BENELIO prostřednictvím formuláře nebo nám rovnou zavolejte.

Benelio Financial Services s.r.o.

Benelio Services s.r.o.

Kanceláře: Voctářova 2449, Praha 8, PSČ 180 00      Po odeslání poptávky vás budeme kontaktovat co nejdříve, nejpozději do 2. pracovního dne

      Bez údajů označených hvězdičkou * se neobejdeme