Investice do drahých kovů

Investujte s námi do zlata. Chraňte své peníze před inflací.

Investice do zlata nese jen velmi nízké riziko a proto je skvělou volbou pro ochranu úspor proti inflaci. Zlato v podobě zlatých slitků a mincí je bezpečnou, stabilní a konzervativní formou investice a my vám rádi ukážeme jak to, s námi to hravě zvládnete.

To mě zajímá

Proč do zlata investovat?

Zlato jako bezpečná investice

Zlato jako bezpečná investice

Tradičním důvodem k investici do zlata je zajištění proti inflaci. Jak to funguje? Když inflace roste, hodnota peněz klesá a naopak hodnota zlata roste. Díky kolísání ceny se investice do zlata vyplatí nejvíce jako dlouhodobá investice.

Zlato jako hmotné aktivum

Zlato jako hmotné aktivum

Zlato je jedno z mála aktiv a investic, které jsou hmatatelné. Tím u investorů vytváří větší pocit bezpečí. Nákup zlata například v porovnání s nákupem jiných hmotných aktiv, jako nemovitosti je mnohem jednodušší.

Zlato jako stabilní kov

Zlato jako stabilní kov

Přestože existuje na trhu možnost investovat i do jiných kovů, zlato vykazuje dlouhodobě stabilnější výsledky - zejména pokud se podíváme na porovnání se stříbrem, které je volatilnější a může trpět hospodářskými poklesy, především kvůli jeho průmyslovému využití.

Váš osobní finanční expert kdykoliv na telefonu a ZDARMA

  • Nemusíte za námi nikam chodit.
  • Stačí vám telefon a e-mail.
  • S financemi radíme po telefonu nebo online.
  • Vždy budete mluvit pouze se svým osobním expertem.
<h2><strong>Numismatika</strong> jako oblíbená <i>investice</i></h2>

Numismatika jako oblíbená investice

Zajímavá investice, která si našla své opodstatnění a věnuje se jí stále více Čechů. Numismatiska je vědecký obor zabývající se historií a původem mincí. V numismatice můžete investovat do historických a investičních mincí nebo medailí. Výhodou této investice je, že nemusíte mít velké finanční částky, můžete nakupovat postupně. Začít s ní totiž můžete již od několika stovek korun a výše investice není pevně daná - záleží tedy pouze na vás a vašich možnostech.

Chci vědět více

Proč právě BENELIO?

Co sjednáte, to platí

Co sjednáte, to platí

Jsme fér. Co si u nás sjednáte, to skutečně platí bez poznámek pod čarou.

Vše hned pochopíte

Vše hned pochopíte

Jdeme rovnou k věci a mluvíme tak, aby tomu rozuměla i vaše babička.

Ušetříte

Ušetříte

Najdeme vám nejvýhodnější finanční produkty, které vyhovují vaším potřebám.

Co vás na investování do drahých kovů nejvíce zajímá?

Existuje dogma, že mince jsou dnes drahé nebo dokonce předražené. Ale opak je pravdou. I s malým rozpočtem můžete investovat. Můžete najít specifickou oblast mincí např. medaile, nebo známky (protože numismatika není jen o mincích) a pustit se do toho. Mějte ale na vědomí, že takové sbírání vyžaduje určité znalosti, které určitě nepodceňujte.

Investice do zlata je jednoznačně jistotou uchování hodnoty majetku. Nepodléhá inflaci a drží svou hodnotu. Navíc investiční zlato je osvobozeno od DPH. Každým nákupem se tak vyhnete zbytečnému poplatku, který musíte uhradit u ostatních komodit.

Je spousta faktorů, které ovlivňují cenu zlata, takže správné načasování koupě nebo prodeje zlata je složitější. Cenu zlata ovlivňují například akciové trhy, inflace, dolar, globální světové události, úrokové sazby nebo ropa. Výše uvedené faktory je potřeba brát v potaz a průběžně je sledovat.

Investovat můžete jednorázovým nákupem zlatých slitků nebo mincí.

Když už se rozhodnete pro investici do zlata, záleží na účelu nákupu a časovém horizontu. Pokud tento ojedinělý kov vnímáte hlavně jako uchovatele hodnoty a pojistku rizika - stačí nakoupit zlaté slitky, nebo zlaté investiční mince klidně v malých hodnotách. Pokud ale chcete investici, která umožňuje mnohem větší zhodnocení, pak nákup sběratelských mincí je jasná volba, navíc můžete budovat sbírku. Zásadní roli pak hraje solidní výrobce a prodejce.

Kontaktujte BENELIO prostřednictvím formuláře nebo nám rovnou zavolejte.

Benelio Financial Services s.r.o.

Benelio Services s.r.o.

Kanceláře: Voctářova 2449, Praha 8, PSČ 180 00      Po odeslání poptávky vás budeme kontaktovat co nejdříve, nejpozději do 2. pracovního dne

      Bez údajů označených hvězdičkou * se neobejdeme