Zemědělské pojištění

Správné zemědělské pojištění, základ dobrého hospodáře.

Stalo se vám v minulosti, že jste v důsledku počasí přišli o úrodu či se vám objevila nákaza u zvířat? Některé události prostě ovlivnit nemůžeme, nicméně právě pro tyto případy je tu zemědělské pojištění, které vám dokáže kompenzovat finanční ztrátu z těchto nečekaných událostí.

To mě zajímá

Jaké druhy zemědělského pojištění je možné sjednat?

Pojištění plodin

Pojištění plodin

V případě škody na polních a dalších plodinách se na základě sjednání tohoto pojištění vyplácí odškodnění v důsledku znehodnocení plodin. Zpravidla se jedná o situace, kdy dojde k vymrznutí, jarním mrazíkům či znehodnocení v důsledku živelného nebezpečí.

Pojištění hospodářských zvířat

Pojištění hospodářských zvířat

Toto pojištění slouží především pro chovatele, kteří chovají hospodářská zvířata. Toto pojištění vás chrání především v případě uhynutí, nucené porážky či utracení zvířete. Dalším častým problémem je nákaza zvířat, i v takovém případě na tyto situace pojištění myslí.

Pojištění lesních porostů

Pojištění lesních porostů

Majitelé lesů se potýkají s hrozbou ničivých požárů. V průběhu několika chvil mohou přijít o veškerý majetek, o který se dlouhé desetiletí poctivě starali. Důsledky této katastrofy je možné minimalizovat pomocí správného pojištění, tedy pojištěním lesů či lesních školek.

Váš osobní finanční expert kdykoliv na telefonu a ZDARMA

  • Nemusíte za námi nikam chodit.
  • Stačí vám telefon a e-mail.
  • S financemi radíme po telefonu nebo online.
  • Vždy budete mluvit pouze se svým osobním expertem.
<h2>Víte, že je možné získat <strong>dotace</strong> i na pokrytí <i>nákladů</i> na zemědělské pojištění?</h2>

Víte, že je možné získat dotace i na pokrytí nákladů na zemědělské pojištění?

Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond (“PGRLF”) je jeden ze základních pilířů dotační politiky státu prostřednictvím Ministerstva zemědělství. Tento fond má za cíl také částečně finančně kompenzovat náklady spojené s úhradou zemědělského pojištění. Pro více informací o dotacích a jak je získat nás neváhejte kontaktovat. Rádi vám se vším pomůžeme.

Chci vědět více

Proč právě BENELIO?

Co sjednáte, to platí

Co sjednáte, to platí

Jsme fér. Co si u nás sjednáte, to skutečně platí bez poznámek pod čarou.

Vše hned pochopíte

Vše hned pochopíte

Jdeme rovnou k věci a mluvíme tak, aby tomu rozuměla i vaše babička.

Ušetříte

Ušetříte

Najdeme vám nejvýhodnější finanční produkty, které vyhovují vaším potřebám.

Co vás k zemědělskému pojištění nejvíce zajímá?

Zemědělské pojištění může zahrnovat pojištění zemědělského majetku, úrody a další druhy ochrany. Klade si za cíl především ochránit investici a majetek hospodáře a to v případě nepředvídatelných událostí, jakou jsou povětrnostní katastrofy či např. škůdci.

Cena pojištění závisí na mnoha faktorech, včetně přesného typu pojištění, rozsahu pokrytí, historie farmy či aktuálnosti rizik. Jednotná cena pojištěni neexistuje, vždy záleží na individuálních okolnostech, které s vámi probere pojišťovací expert.

Ano, zemědělské pojištění může chránit majitele proti nepříznivým povětrnostním podmínkám, jako jsou např. povodně, bouřky či mrazy, které mohou negativně ovlivnit stav půdy.

Důležité je dodržovat postup stanovený ve smluvních podmínkách s pojišťovnou, např. rychlé nahlášení škody, shromáždění evidencí a důkazů. Důležité je mít taktéž kompletní dokumentaci k pojištění.

Samostatné zemědělské pojištění může poskytovat majiteli větší flexibilitu a možnost sjednání individuálních smluvních podmínek.

Kontaktujte BENELIO prostřednictvím formuláře nebo nám rovnou zavolejte.

Benelio Financial Services s.r.o.

Benelio Services s.r.o.

Kanceláře: Voctářova 2449, Praha 8, PSČ 180 00      Po odeslání poptávky vás budeme kontaktovat co nejdříve, nejpozději do 2. pracovního dne

      Bez údajů označených hvězdičkou * se neobejdeme